Ana Sayfa
   Kadın Çağı
   Kadın Ruhsallığı
   Kadın Özgürlüğü
   Güzellik ve Kültür
   Kadın Yüceliği ve 
   Kahramanlığı
   Kadın ve Erkek
   S e v g i
   A n n e l i k
   Yeni Çağın
   Çocukları
   Sağlık ve
   Alternatif Şifa
   Metotları
   Yaratıcılık
   Anadolu
   Tanrıçaları
   Kütüphane
   Sorular ve Cevaplar
 
 
 
 
 
            
  
 
 
  
  
 
      
 
 
    
            
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
           
    
 
 
 
 
 
 
 
 
       
 
       
          
Kadın Çağı Web Sitesi -
Yeni Çağın Kadın Kültürü Sitesidir.
 
 
              
 
 

A N A   S A Y F A

 

Ö N S Ö Z

BU SİTE TÜM KADINLARA, ANNELERE, GENÇ KIZLARA
VE KADIN PROBLEMLERİ İLE İLGİLENEN HERKESE İTHAF ETMEKTEDİR.
KADININ EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİ – ANNELİKTİR!
ANNELERİN ÖZGÜRLÜĞÜ, RUHSALLIĞI VE YÜKSEK KÜLTÜRÜ –
ÇOCUKLARIN ÖZGÜRLÜĞÜNÜ, RUHSALLIĞINI VE YÜKSEK KÜLTÜRÜNÜ SAĞLAR.
BÖYLECE TÜM İNSANLIK BİR ÇAĞ İÇİNDE ÖZGÜR, RUHSAL VE YÜKSEK KÜLTÜRE SAHİP OLACAKTIR.
İŞTE BU NEDENLE YENİ GELECEK DÜNYANIN DOĞUŞU KADINLARIN ELİNDE!
 
KADIN ÇAĞI KAPIYI ÇALIYOR!
KADINLARIN KAHRAMANLIK ZAMANI GELDİ!
TÜM KADINLAR BİLMELİ, BU YÜKSEK GÖREVLERİNİ VE YÜCE AMAÇLARINI!
TÜM KADINLAR UYANMALI YENİ BÜYÜK VE MUTLU HAYAT İÇİN!
TÜM KADINLAR YÜCE GERÇEĞİ ARAMALI VE BULMALI,
ÇÜNKÜ SADECE GERÇEK ONLARI VE ONLARIN ÇOCUKLARINI KURTARABİLİR!
TÜM KADINLAR ERKEKLERLE EŞİT HAKLARI OLDUĞUNU BİLMELİ
VE KENDİ HAKLARINI EVLERİNDE, AİLELERİNDE,
ÇALIŞMA YERLERİNDE VE TOPLUMUN ÖNÜNDE KORUMALI VE GERÇEKLEŞTİRMELİ!
TÜM KADINLAR KENDİLERİNİ ÖZGÜRLEŞTİRMEK İÇİN,
RUHSALLAŞTIRMAK İÇİN VE GENİŞ VE YÜKSEK ÇAĞDAŞ KÜLTÜRE SAHİP OLMALARI İÇİN
MÜCADELE ETMELİ VE BÜYÜK ÇABA GÖSTERMELİ!
KADINLARA DÜŞEN DAHA DA ÖNEMLİ BİR GÖREV – KENDİ ÇOCUKLARINA BU YÜKSEK RUHSALLIĞI VE KÜLTÜRÜ VERMEK VE BÖYLECE ERKEKLERLE BİRLİKTE YENİ DÜNYANIN YENİ İNSANINI YARATMAKTIR!
 
SEVGİ, BİLGELİK, CESARET, GÜÇ, TEMİZLİK, ÖZGÜRLÜK, GÜZELLİK VE YÜCELİK IŞIĞI  İLE DOLU ANNE YÜREĞİ
BU ESKİ DÜNYAYI DEĞİŞTİRECEKTİR VE YENİ DÜNYAYI YARATACAKTIR!
 
 

ÇAĞRI

SEN KADIN, SEN ANNE, SEN EŞ, SEN ABLA, SEN KIZ KARDEŞ, SEN GENÇ KIZ ÇOCUĞU…
Sen kim olduğunu biliyor musun? Nereden geldin? Ne için geldin? Neredesin? Hangi zamandasın? Nereye gidiyorsun biliyor musun? Sen kendi Gerçek Yüce doğanı biliyor musun? Sen Tanrısal olduğunu biliyor musun? Senin zamanın geldi, senin çağın geldi. Ruhsallık, özgürlük, güzellik, sevgi, sevinç ve mutluluk dolu Büyük ve Yüce Çağ geldi.
Sen – bu dünyanın kurtarıcısısın. Senin doğan sandığından çok daha yücedir. Senin kadınsallığın göksel mucizelerle doludur. Kendini idrak etme zamanı gelmiştir. Uyanma zamanı gelmiştir. Kendi Yüce ruhsal doğanı bu dünyada gerçekleştirme zamanı gelmiştir. Nasıl mı? Tüm bu sorulara cevaplar almaya hazır mısın? Gerçekleri öğrenmeye hazır mısın? Ve en önemlisi de bu kendi gizemli kadınsal doğanda saklanmış Yüce Gerçekleri ortaya çıkarmaya hazır mısın? O zaman bu sitenin sayfalarını sonuna kadar takip et. Öğren kim olduğunu bu güzel dünyada. Öğren özgür olmayı. Öğren içindeki Güzelliği ve Yüceliği ortaya çıkarmayı ve kendi hayatında gerçekleştirmeyi. Öğren kendi şahsiyetini aşmayı ve bu dünyanın zehirlerinden arınmayı. Öğren Gerçek Sevgiyi ve yaratıcı sevinci yüreğinde taşımayı. Öğren Yüce Doğanı, Ölümsüzlüğünü ve Tanrısallığını. Öğren bu evrenin vatandaşı olmayı.
 
SEN ERKEK, SEN BABA, SEN AĞABEY, SEN KARDEŞ...
Seni bu dünyaya getiren, sana hayat veren sana bakan, seni besleyen, seni bu dünyanın kültürüne kavuşturan, senin ayakların üstünde durmanı sağlayan, seni seven, senden onurlanan, seni Tanrıya götürebilen kadının kim olduğunu biliyor musun? Anneni biliyor musun? Yüce Anneni biliyor musun? Tanrıça Anneni biliyor musun? Alem Annesini biliyor musun? Senin yanında seninle birlikte yaşayan, senin için kendini feda eden, seni seven, seni mutlu eden, senin her ihtiyacını karşılayan kadını, eşini, kardeşini biliyor musun? Onların senin hayatındaki önemini biliyor musun? Onlara hak ettikleri değeri veriyor musun? Onlara saygı duyuyor ve sevgi veriyor musun? Onların sevgili şekillerini, imajlarını yüreğinin derinlerinde saklamayı biliyor musun? Onlara sevgini onlara hizmet ederek göstermeyi biliyor musun? Onlar için her çeşit kahramanlık yapmaya hazır mısın? Onu, sana hayat ve hayatın içinde en güzel, en yüce, en mutlu şeyleri veren kadını sevmeye ve ona hizmet etmeye hazır mısın? Öyle ise sen de kadının, annenin ne kadar Yüce ve Tanrısal doğası olduğunu öğrenmeye hazır olmalısın. Yeni Çağın başında olduğunun farkında mısın? Yeni Çağın Kadın Çağı olduğunu duydun mu? Artık Erkeksel Enerji ile değil Kadınsal Enerji ile bu Dünya yaşamaktadır, bunun farkında mısın? Ve sen erkek olsan bile artık içinde Kadınsal Enerjiyi taşımak zorundasın ve Yeni Çağa sadece Kadınsal Enerji ile girebilirsin. Ve sadece Kadınsal Enerji ile yaşayabilirsin. Ve sadece Kadınsal Enerji ile hayatının her dalında başarılı olabilirsin. Nasıl mı? İzle bu sitenin sayfalarını ve metinlerde saklı Yüce Gerçekleri ve Bilgeliği. Ve sevin ki sen de artık Yüce Tanrıça Annene daha çok yakınlaşacaksın. Onun gizemli sırlarını öğreneceksin. Seninle birlikte yaşayan, seninle omuz omuza birlikte hayat yolunda giden kadının en sevimli ve yüce güçlerini, yeteneklerini, güzelliklerini öğreneceksin. Ve çok daha büyük sevgiyle yüreğin dolacak. Çok daha özgür, ruhsal ve mutlu olacaksın...

O, sevgili kadınlar siz her biriniz Yüce Alem Annesini temsil ediyorsunuz bu dünyada. Sizin ruhunuzda, yüreğinizde, kalbinizde, kanınızda Yüce Annenin nitelikleri, yetenekleri, kabiliyetleri, güçleri ve her çeşit özellikleri vardır. Eşiğinde olduğumuz Kadın Çağı sizin yüreğinizde saklı olan bu Yüce nitelikleri, sanki bir tomurcuğun ilkbahar güneşi ışınlarının altında açılıp bir muhteşem güle dönüşmesi gibi sizi açacaktır ve Yüce, Evrensel Güzelliklere ve Kozmik Bilince ve Hayata götürecektir. 

İşte bu sitenin sayfalarında siz sevgili kadınlar, kendi hakkınızda, kendi Yüce Doğanız hakkında, Kadınsallık hakkında, yeni Kadın Çağı’nın Kadınsal Enerjisinin özellikleri hakkında tüm gereken bilgilere ulaşacaksınız. Sevinin ve Gerçek Kendinizi öğrenmeye sevgiyle açın Yüreklerinizi ve bilinçlerinizi. Ve her sayfaya, kendi Yeni Çağ Evinize gelir gibi gelin ve her bilgiyi açık yürekle ve sevgiyle karşılayın. Ve gerçekleri öğrenin. Bu Yüce Gerçekler sizi uyandıracaktır ve değiştirecektir. Sadece Gerçek sizi kurtarır. Sadece Gerçek zafer kazanır. Sadece sen sevgili kadın bu dünyayı ve bu insanlığı kurtarabilirsin. Sevin ve Yüce Görevini öğren ve gerçekleştir! Sen kadın – bu dünyanın annesisin. Senin çocukların yeni Kadın Çağının çocukları, Yüce Güzelliğe ve muazzam yaratıcı güce sahiplerdir. Onlara hayat vermek, onları yetiştirmek ve onlarla birlikte Yeni Dünyayı inşa etmek senin Yüce ve görkemli görevindir! Sevin kahraman kadın! Sevin Tanrısal Güzelliği taşıyan kadın! Sevin sevgili Alem Annesinin temsilcisi! Zafer senin olacaktır!

 

 

 
 
 
Copyright ©2007 - Kadın Çağı Web Sitesi.
Tüm Haklar Saklıdır. Bu sitedeki metinlerin hiçbir sayfası veya parçası kopyalanamaz ve kullanılamaz.